PARTNERZY


Powszechny Zakład Ubezpieczeń SA jest jedną z największych instytucji finansowych w Polsce, a także Europie Środkowo-Wschodniej. Tradycje PZU sięgają 1803 roku, kiedy powstało pierwsze na ziemiach polskich towarzystwo ubezpieczeniowe. 
Jako spadkobierca ponad 200-letniej tradycji, PZU od wielu lat zapewnia kompleksową ochronę ubezpieczeniową we wszystkich najważniejszych dziedzinach życia prywatnego, publicznego i gospodarczego. 


Grupa Generali w Polsce oferuje Klientom indywidualnym i grupowym pełną ofertę ubezpieczeń na życie, komunikacyjnych, majątkowych oraz członkostwo w Otwartym Funduszu Emerytalnym. Oferta Generali w Polsce to przede wszystkim atrakcyjne tanie ubezpieczenia (zarówno indywidualne, jak i dla klientów biznesowych).


Grupa ING jest globalną korporacją specjalizującą się w świadczeniu usług finansowych z zakresu bankowości, ubezpieczeń i zarządzania aktywami. Firma wywodzi się z Holandii i szczyci się ponad 150-letnią historią. Grupa ING zatrudnia obecnie 95 tysięcy pracowników i działa w ponad 40 krajach na całym świecie, zarządzając aktywami ponad 67 milionów Klientów.


UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie SA wchodzi w skład Grupy Ubezpieczeniowej UNIQA działającej na obszarze całej Polski. Inwestorem strategicznym spółki jest europejski holding ubezpieczeniowy o austriackich korzeniach - UNIQA Insurance Group AG. Przynależność do Grupy UNIQA Austria oznacza dla polskiej spółki dostęp do bogatych doświadczeń i wiedzy ubezpieczeniowej austriackiego koncernu, który od lat zajmuje mocną pozycję na rynku austriackim w zakresie ubezpieczeń na życie.


Pramerica Życie TUiR SA specjalizuje się w dziedzinie ochronnych ubezpieczeń na życie. Misją firmy jest pomaganie Klientom w osiągnięciu bezpieczeństwa finansowego i spokoju ducha, poprzez ochronę wartości najważniejszych – życia i zdrowia.


AXA Życie Towarzystwo Ubezpieczeń Spółka Akcyjna AXA to jedna z największych grup ubezpieczeniowych na świecie. W swej ofercie posiada szeroki wachlarz ubezpieczeń oraz możliwość zarządzania aktywami. W 2006 AXA wprowadza na polski rynek markę AXA Ubezpieczenia, pod którą sprzedawane są ubezpieczenia komunikacyjne w profilu direct oraz przejmuje Winterthur Swiss Insurance Company, rozpoczynając sprzedaż ubezpieczeń życiowych.


Dawniej Medica Polska. Działa od 4 lat na rynku. Jako jedyne w Polsce oferuje wyłącznie prywatne ubezpieczenia zdrowotne, wiedząc, że ochrona zdrowia wymaga specjalizacji i najwyższej staranności. Finansowanie tego innowacyjnego na naszym rynku przedsięwzięcia jest w 100% polskie, pochodzące od osób fizycznych i firm w znacznej części związanych z sektorem ochrony zdrowia.


Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie Ergo Hestia SA Ubezpieczenia na życie, indywidualne i grupowe, to domena drugiej spółki ubezpieczeniowej działającej pod marką Ergo Hestii. Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie Ergo Hestia SA powstało w 1997 roku. Zajmuje trzynaste miejsce na rynku ubezpieczeń życiowych w Polsce.


Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie „Polisa-Życie” SA działa od 18 lat, oferuje indywidualne i grupowe ubezpieczenia na życie. Nowatorskie podejście do tworzenia produktów zapewniających przyszłość i bezpieczeństwo swoich klientów wyróżnia to towarzystwo na polskim rynku. Właścicielem Polisy-Życie jest Vienna Insurance Group – austriacki koncern ubezpieczeniowy będący liderem ubezpieczeń w Europie Środkowej i Wschodniej.


Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie SA działa od 1992 roku i jest jednym z pionierów rynku indywidualnych ubezpieczeń na życie w Polsce. Akcjonariuszami spółki są: Aviva International Holdings Ltd (90 proc. akcji) i Bank Zachodni WBK S.A. (10 proc. akcji).


Spółki SIGNAL IDUNA w Polsce od ponad 10 lat oferują klientom indywidualnym i grupowym kompleksowe pakiety ubezpieczeń życiowych i majątkowych. Misją SIGNAL IDUNA jest otoczenie opieką każdej polskiej rodziny, dbanie o jej zdrowie i majątek oraz zagwarantowanie bezpieczeństwa na każdym etapie życia.


PKO Ubezpieczenia działa na polskim rynku od 1994 roku. Pod obecną marką funkcjonuje od 2014 roku. Wcześniej, w latach 2001-2014, działalność spółki prowadzona była pod marką Nordea Polska Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. 
1 kwietnia 2014 roku spółka stała się częścią Grupy Kapitałowej PKO Banku Polskiego.


InterRisk Towarzystwo Ubezpieczeń S.A Vienna Insurance Group Spółka działa na polskim rynku od 1993 roku, jako Szkolne Towarzystwo Ubezpieczeniowe STU SA. Interrisk posiada ponad 150 produktów ubezpieczeniowych, majątkowych, komunikacyjnych, finansowych, osobowych i zdrowotnych dla firm, przedsiębiorstw oraz osób fizycznych. Elastyczne rozwiązania – zarówno ubezpieczenia pojedynczych ryzyk, jak i kompleksowe pakiety ochronne.


BENEFIA Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie SA Vienna Insurance Group (dawna nazwa Royal Polska Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie SA) specjalizuje się w indywidualnych ubezpieczeniach na życie oraz Bankassurance. Stawia sobie za cel oferowanie swoim Klientom najwyższej jakości produktów i usług ubezpieczeniowych.

Copyright CREDIT CAPITAL Poland Sp. z o.o.@ 2014-2018 All Rights Reserved for DOMARTEX