ALLIANZ DIRECT

Allianz to jedna z największych instytucji finansowych na świecie, oferująca usługi finansowe ponad 75 milionom klientów w 70 krajach na 6 kontynentach.

Allianz wprowadził sprzedaż ubezpieczeń direct w odpowiedzi na rozwijający się rynek usług online, opartych na coraz większej dostępności internetu oraz dynamicznym wzroście liczby klientów, którzy sieć traktują jako naturalne środowisko zakupów.

W Polsce serwis www.AllianzDirect.pl działa od grudnia 2006 r., zajmując się bezpośrednią sprzedażą ubezpieczeń przez internet i telefon. Oferta Allianz Direct obejmuje: ubezpieczenia komunikacyjne dla kierowców, ubezpieczenia mieszkaniowe dla właścicieli lokali w blokach, ubezpieczenia przydatne w podróżach turystycznych lub podczas wyjazdów zagranicznych do pracy.

Wybierając ubezpieczenie komunikacyjne Allianz Direct klient może skorzystać z bezpłatnego ubezpieczenia Car Assistance lub Mini Car Assistance . 

Ponadto ubezpieczyciel oferuje atrakcyjne zniżki za kontynuację ubezpieczenia oraz dostępność polisy w ciągu pięciu minut.


W celu wyliczenia składki proszę o kliknięcie na logo Towarzystwa.


Copyright CREDIT CAPITAL Poland Sp. z o.o.@ 2014-2018 All Rights Reserved for DOMARTEX