PROAMA

Proama to według Dziennika Ubezpieczeniowego najszybciej rozwijająca się firma ubezpieczeniowa w Polsce, która na koniec 2013 roku ubezpieczała ponad 660 tys. klientów.

Proama wyróżnia się na rynku, proponując klientom Osobistego Doradcę oraz zniżkę bonus-malus w wysokości 70% dla bezpiecznych i bezszkodowych kierowców. 

Produkty ubezpieczyciela dostępne są poprzez Internet, telefon, u agentów i dealerów samochodowych. Proama oferuje ubezpieczenia OC i AC oraz ubezpieczenia mieszkaniowe wraz z wachlarzem produktów dodatkowych. Proama zatrudnia w Polsce ponad 400 specjalistów. Współpracuje z prawie 12 000 Osób Wykonujących Czynności Agencyjne poprzez ponad 1200 agencji. 

W roku 2013 zlikwidowała ponad 30 tys. szkód. W rankingu Gazety Bankowej "Przyjazna Firma Ubezpieczeniowa 2013", Proama zajęła I miejsce aż w czterech szczegółowych kategoriach, dotyczących likwidacji szkód, czyli: najkrótszy średni czas wypłaty świadczenia od przyjęcia zgłoszenia do wydania decyzji o wypłacie; najkrótszy średni czas między decyzją o przyznaniu świadczenia a faktyczną wypłatą świadczenia; najwyższy wolumen składki przypadający na 1 skargę do Rzecznika Ubezpieczonych; najmniej wszystkich spraw sądowych.

Atuty:

- nawet 70% zniżki na OC/AC za historię ubezpieczenia dla bezszkodowych kierowców

- dodatkowo 10% taniej przy zakupie przez Internet

- ochrona od wszystkich zdarzeń losowych (all-risk), w tym od: kradzieży auta, szkód parkingowych, aktów wandalizmu, zalania, spalenia

- nowe i oryginalne części przy bezgotówkowej likwidacji szkody


W celu wyliczenia składki proszę o kliknięcie na logo Towarzystwa.

Copyright CREDIT CAPITAL Poland Sp. z o.o.@ 2014-2018 All Rights Reserved for DOMARTEX