Hestia DuoProtect


Duo Protect to Indywidualny Plan Zabezpieczenia Dochodów Rodziny. Jest to zupełnie nowe podejście do zabezpieczenia na wypadek niezdolności do pracy lub śmierci (wskutek wypadku lub choroby). Ubezpieczając w Duo Protect tworzymy plan zapotrzebowania na dochód w razie niespodziewanego zdarzenia – dla klienta i jego rodziny. Ubezpieczenie jest ściśle dostosowywane do potrzeb danego Klienta przez co polisa może być  kilkukrotnie tańsza od klasycznego produktu terminowego.

 

Czytelne zasady odpowiedzialności Ergo Hestii, precyzyjne dopasowanie do potrzeb Klienta, atrakcyjna cena i przejrzyste zasady  powodują, że Duo Protect to najatrakcyjniejszy na rynku sposób na długoterminową ochronę.

 
Korzyści:
 • Zapewnia Ubezpieczonemu i jego bliskim poczucie bezpieczeństwa, gwarantując zabezpieczenie ściśle określonego dochodu, obliczanego z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb każdego z członków rodziny (wiek, okres nauki, spłata kredytu, itp.). W ten sposób bliscy Ubezpieczonego będą w stanie utrzymać zaplanowany standard życia.
 • Oferuje bardzo przystępną cenę (już od 40 złotych miesięcznie), pozwalając na elastyczne dopasowanie zakresu świadczeń do możliwości finansowych i oczekiwań Ubezpieczonego.
 • Jest prosty i zrozumiały, zapewnia ochronę na wypadek dwóch najważniejszych zdarzeń jakie mogą pozbawić rodzinę dochodów – niezdolności do pracy lub śmierci wskutek wypadku bądź choroby.
Duo Protect to:
 • Wyjątkowe zabezpieczenie rodziny, zgodne z indywidualnym planem, pozwalającym osobno dopasować ubezpieczenie do potrzeb każdego członka rodziny Ubezpieczonego.
 • Niska minimalna składka (już od 40 zł miesięcznie).
 • Ochrona na wypadek dwóch najważniejszych zdarzeń jakie mogą pozbawić rodzinę dochodów (niezdolność do pracy albo śmierć).
Dla kogo?
 • Ubezpieczenie Duo Protect adresowane jest do osób w wieku 16-62 lata, którym zależy na zapewnieniu sobie i rodzinie finansowego bezpieczeństwa w razie wypadku, kłopotów ze zdrowiem albo śmierci Ubezpieczonego. Duo Protect pozwoli utrzymać zaplanowany standard życia.

PRZYKŁADOWA KALKULACJA:

KOBIETA / MĘŻCZYZNA

WIEK: 46 LAT

OKRES OCHRONY: 240 MIESIĘCY (20 LAT) 

ZAKRES OCHRONY: ZGON UBEZPIECZONEGO

POCZĄTKOWA SUMA UBEZPIECZENIA: 365 000 zł

MIESIĘCZNE ZABEZPIECZENIE Z TYTUŁU ZGONU UBEZPIECZONEGO : 1 500 zł miesięcznie (WYPŁACANE DO KOŃCA OKRESU OCHRONY) - cel dobrowolny np. spłata raty kredytu lub edukacja dla dziecka

SKŁADKA: 123 zł miesięcznie


Wyślij zapytanie w celu kalkulacji składki


PRZYSTĄPIENIE DO UBEZPIECZENIA

 1. Zapoznanie się z OWU dostepnymi w zakładce Kontakt/Druki do Pobrania.
 2. Zgłoszenie zainteresowania produktem poprzez przesłanie danych (imie i nazwisko, adres, datę urodzenia, oczekiwaną sume ubezpieczenia, wykonywany zawód, adres e-mail) na adres e-mail: biuro@cug24.pl
 3. Wyliczenie kalkulacji i przesłanie propozycji zakresu ochrony. 
 4. Wydrukowanie i przesłanie deklaracji przystapienia do podpisaniana na Panstwa adres e-mail lub tradycyjną pocztą.
 5. Wygenerowanie indywidualnego rachunku w T.U. do wpłaty comiesiecznej skladki.
 6. Przekazanie deklaracji przez CUG do T.U.
 7. Początek ubezpieczenia po wystawieniu polisy.


Copyright CREDIT CAPITAL Poland Sp. z o.o.@ 2014-2018 All Rights Reserved for DOMARTEX